top of page

Budowa Chlewni

Chlewnie wymagają stałej kontroli temperatury panującej w pomieszczeniu, dlatego też powinny być wykonane z najwyższej klasy materiałów, które ułatwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury. Takimi materiałami są nasze płyty warstwowe. Dzięki naszym produktom zwierzęta nie będą chorować, a ich hodowla będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju płyt, co daje szeroki możliwości ich zastosowania, a tym samym utrzymania odpowiednich warunków w pomieszczeniach. Dodatkowo użycie naszych płyt pozwala na szybką realizację inwestycji i rozpoczęcie prowadzenia hodowli. Wszystkie nasze płyty, jakie oferujemy wykonane są z materiałów, które są wytrzymałe i odporne na wszystkie zmiany pogodowe. Posiadają one dobrą szczelność co powoduje, że nie przepuszczają zimna, jak i wilgoci. Daje to dobre warunki izolacyjne. Jesteśmy firmą, która działa na rynku od wielu lat i posiada duże doświadczenie w tego typu działalności. Wybudowaliśmy i zmodernizowaliśmy już wiele chlewni, dlatego też jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w doborze odpowiednich płyt dla danej budowli. Oferujemy między innymi płyty z rdzeniem poliuretanowym w okładzinach z blachy powlekanej organiczną powłoką poliestrową PE, a także płyty Agro Plus w okładzinach specjalnych, płyty dachowe z dolną okładziną z Fiberglassu - okładzina z włókna szklanego, jak również wiele innych. Nasze płyty są nie tylko wytrzymałe na warunki pogodowe, które są bardzo zmienne w naszym klimacie, ale również są elastyczne co powoduje, że potrafią się dostosować do czynników panujących na zewnątrz. Nasze płyty są wykonane z materiałów ekologicznych, czyli takich, które są przyjazne dla środowiska. Budujemy, czy też modernizujemy chlewnie od początku do końca. Oferujemy płyty zewnętrzne i wewnętrzne. Wybudowanie takich pomieszczeń z naszych produktów nie tylko daje możliwości dużych oszczędności finansowych, ze względu na to, że dzięki nam klienci są w stanie zaoszczędzić na ogrzewaniu, czy też na dbałości o higienę panującą w środku. dzięki temu zwierzęta nie chorują i rozwijają się prawidłowo. Budowa z naszych płyt jest również szybsza niż w normalny sposób, co zaoszczędza naszym klientom dużo czasu, jak również pieniędzy na wykorzystane materiały, ponieważ u nas kupujesz tylko płyty warstwowe, oraz materiały potrzebne do ich ustabilizowania i nic poza tym. Oszczędność czasu i ergonomia późniejszego funkcjonowania pomieszczeń jest doceniania przez klientów, którzy skorzystali już z naszych usług i dzięki nam wybudowali długotrwałe chlewnie, w których bez żadnych problemów hodują zwierzęta.

Oprócz sprzedaży oferujemy także kompleksowy montaż. Zatem z nami usługa będzie wykonana od początku do końca. Nowoczesny i szybki sposób budowania tylko z nami. Oferowane przez nas produkty dzięki swojej lekkości, odporności dają możliwości szybszego ich postawienia. Płyta warstwowa to prefabrykowany element składający się z dwóch okładzin z blachy stalowej oraz rdzenia konstrukcyjno-izolacyjnego wykonanego z wełny mineralnej, poliuretanu lub styropianu. Wykorzystywane są przede wszystkim w pomieszczeniach wymagających zachowania szczególnej higieny i czystości. Ich montaż jest nie tylko szybki, ale również bardzo łatwy. Doświadczeni montażyści, specjaliści w swoich fachu, a także sprawdzone przez wiele lat technologie dają gwarancję szybkiego i jednocześnie sprawnego montażu, a tym samym szybkiego rozpoczęcia działalności. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą.

Wyślij zapytanie o cenę:

Pozostawiając e-mail lub numer telefonu akceptujecie Państwo Politykę Prywatności firmy Alfapanel. Zobacz  POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page