top of page

Kurniki - tworzymy je na bazie najnowszych technologii, dbając o każdy aspekt standardu dotyczącego higieny, budowlanki, czy też ze względów wizualnych. Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju płyt warstwowych, które można wykorzystać w różnoraki sposób w zależności od potrzeby ich zastosowania. Jeżeli zatem planujesz wybudować kurnik w unijnych standardach spełniających wszystkie normy, to dobrze trafiłeś. Do budowy takich właśnie budowli stosujemy płyty warstwowe, które są bardziej ergonomiczne, łatwiejsze w montażu, a także dają możliwość oszczędności finansowych. Izolacja takich budynków również jest również łatwiejsza niż wybudowanych w standardowy sposób, a także zachowanie czystości co w przypadku hodowli drobiu jest istotnym elementem, ponieważ daje szeroki możliwości. Pokrycie dachu - stosowna przez nas płyta z rdzeniem poliuretanowym w okładzinach z blachy powlekanej organiczną powłoką poliestrową PE daje możliwości zachowania odpowiedniej czystości w pomieszczeniach nią pokrytych, a także jest bardziej wytrzymała na wszystkie warunki atmosferyczne niż materiały normalnie stosowane przez firmy o podobnym profilu działalności. Jet ona bardziej trwała, co powoduje, że inwestując raz masz spokój na wiele lat. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zatrudniani przez nas fachowcy zawsze służą pomocą i udzielają wszelakich informacji, aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Ściany - powinny być wykonane z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym montowanym w układzie pionowym lub poziomym zabezpieczone betonem. Takie rozwiązanie daje gwarancję, że zostanie zachowana higiena i bezpieczeństwo przy hodowli kur. Płyty do modernizacji istniejących obiektów - wykorzystywane są do polepszenia jakości hodowli, która odbywa się już w istniejących obiektach, jednak wymagają one polepszenia warunków chowu. Dzięki tym płytom standard zostanie ewidentnie podniesiony, a utrzymanie czystości łatwiejsze. Płyty na sufit podwieszany - wykorzystywane są do obniżenia wysokości danego pomieszczenia co daje możliwości łatwiejszej dbałości o czystość. Ich instalacja jest łatwa i szyba, a daje ona szerokie możliwości także jeżeli chodzi o oszczędności finansowe związane z ogrzewaniem.

 

Płyty do modernizacji istniejących obiektów:

Jeżeli istnieje taka konieczność. Płyty połówkowe, dociepleniowe - wykorzystywane są one do izolacji istniejących już ścian danego budynku. Powodują one, że pomieszczenie staje się cieplejsze i nie wymaga dodatkowego dogrzewania, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń, gdzie temperatura jest istotnym elementem hodowli. W każdym przypadku, obojętnie jaki rodzaj płyt zostanie przez naszych klientów wykorzystany raz poniesione koszty zwracają się w szybkim tempie. Ponieważ oszczędności, jakie dzięki temu można uzyskać są warte takich właśnie inwestycji. Obecnie obowiązują wysokie standardy sanitarne, którym czasami trudno sprostać, jednak dzięki naszym płytom można tego dokonać w bardzo szybkim czasie. Nasza firma dba bowiem nie tylko o estetykę budynków, ale także o to, aby spełniały one wszelkie normy obecnie obowiązujące na rynku drobiarskim. Jeżeli zatem planujesz budowę kurnika i nie wiesz jak się za to zabrać to dobrze Jesteśmy renomowaną firmą, która oferuje płyty wykonane z najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszelkie normy. Z nami możesz zmodernizować obecny budynek, jak również wybudować nowy od podstaw. Zainwestuj w nowe technologie, które w szybkim czasie przyniosą zwrot poniesionych kosztów. Zadbamy o wszystko począwszy od przygotowania projektu po jego wykonanie.

Wyślij zapytanie o cenę:

Pozostawiając e-mail lub numer telefonu akceptujecie Państwo Politykę Prywatności firmy Alfapanel. Zobacz  POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page