Transport płyty warstwowej L=18000mm - Ponadgabaryt

Płyty warstwowe dachowe wykorzystywane są do obudowy ścian i dachów. Bardzo często spotykamy się z zapytaniem klienta o możliwość zamówienia i montażu płyt warstwowych o długościach ponad 16m. W takich sytuacjach najczęściej zalecamy podział płyt dachowych na długości dachu na dwa krótsze elementy. Takie rozwiązanie ma wiele uzasadnień technicznych: mniejsza rozszerzalność liniowa płyt pod względem temperatury, możliwość korzystania z kolorów z grupy III (ciemnych). Aby ułatwić połączenie płyt na dachu wykonujemy na etapie produkcji podcięcie płyt. Najczęściej podcięcie wykonuje się na długości od 20 do 30cm, na połączeniu płyt stosuje się samoprzylepną taśmę uszczelniającą lub kit butylowy.

W przypadku małych spadków nie zaleca się łączenia płyt na długości i zachodzi konieczność produkcji i montażu płyt warstwowych w długościach ponadgabarytowych. Bardzo istotnym czynnikiem jest transport tak długich elementów. Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie ładunku w czasie transportu, a także wykorzystanie specjalistycznego środka transportu.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.

© 2019 Tomasz Budkiewicz

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Google+ page

Zapytaj o lepszą cenę

Kontakt:

Biuro Alfapanel 

63-500 Ostrzeszów

Turze 9

Tomasz Budkiewicz

tel. +48 506 424 667 

tomasz.budkiewicz@alfapanel.pl

Promocja  Płyty Warstwowe
Pozostawiając e-mail lub numer telefonu akceptujecie Państwo Politykę Prywatności firmy Alfapanel. Zobacz  POLITYKA PRYWATNOŚCI.