top of page

NAŚWIETLA DACHOWE Z PANELI Z POLIWĘGLANU

ALFA ROOF - świetlik połaciowy i kalenicowy

To świetlik zbudowany na bazie panela poliwęglanowego w przekroju trapezowym. W zależności od wymagań cieplnych i wytrzymałościowych świetlika można dobrać odpowiednią grubość płyty poliwęglanowej: 3, 10, 16, 20, 25mm. Panele poliwęglanowe mogą być gięte w łuk. Ich trapezowy przekruj powoduje, że są bardzo wytrzymałe na obciążenie śniegiem i wiatrem

ALFA ROOF GOLD - świetlik kalenicowy

Świetlik dachowy przeznaczony na przekrycia dachów dużych rozpiętości. Panele poliwęglanowe łączone są z sobą za pomocą listew spinających z poliwęglanu, aluminium lub stali. Z panela ALFA ROOF GOLLD można zbudować naświetla łukow, płaskie połaciowe, a także całe powierzchnie przeźroczyste.

ALFA ROOF TRAPEZ

Panel przeźroczysty dopasowany do kształtu trapezu lub fali blachy. Wykorzystywany jako świetlik w halach zimnych wykonanych z blach trapezowych lub falistych

Please reload

ALFA ROOF PREMIUM - świetlik połaciowy

To świetlik zbudowany na bazie panele poliwęglanowego grubości 30mm. Grubość poliwęglanu jak i wielokomorowa budowa sprawia, że świetlik ten ma bardzo dobre parametry izolacyjne U=1,32 W/m2K. Świetlik ten najczęściej wykorzystywany jest w dachach wykonanych z płyty warstwowej jako świetlik połaciowy montowany od kalenicy do okapu.

ALFA ROOF FALA - świetlik dachowy

Panel poliwęglanowy wykonany w kształcie fali. Wykorzystywany do naświetli łukowych lub połaciowych w dachach wykonanych z Eurofali.

 

 

ALFA ROOF FARM - świetlik oborowy

Świetlik oborowy wentylowany w wariantach: świetlik z wentylacją boczną lub świetlik z wentylacją kominową. 

 

Please reload

bottom of page